مشتری که دیگر یک راز نیست

۵. ایجاد یک رابطه پایدار برای جلوگیری از از دست دادن مشتری

اگر شرکتی دارید که محصولی خوب و با کیفیتی را با قیمتی مناسب عرضه می کنید باید به عموم مردم نیز آن را ثابت کنید.

ادامه‌ مسیر شما تلاش برای ارضای نیاز این گروه به بهترین شکل ممکن (در مقایسه با رقبا) خواهد بود. فراموش نکنید مشتری ارزشمندترین سرمایه‌ی شما است و می‌تواند بهترین تبلیغ کننده‌ کار شما باشد. دسته‌بندی و شناخت دقیق مفهوم مشتری، شما را به شکل دادن یک رابطه‌ مستحکم، پایدار و سودآور با مشتری نزدیک خواهد کرد.

سوالات مرتبط با موقعیت، اساس چرخه فروش را تشکیل می‌دهند. هدف از سوالات ، درک مشتری بالقوه و کشف موقعیت کنونی در مواجه با پیشنهاد فروشنده است.

شما همچنین می‌توانید از آن‌ها بخواهید که به شما اجازه دهند از خدمات و یا محصولات آن‌ها با تخفیف و یا رایگان استفاده کنید. البته این بخش منوط به آن است که شما واقعاً به خدمات و یا محصولات آن‌ها احتیاج داشته باشید.

برای مثال : افرادی بسیار پرمشغله به دنبال راهکاری جدید برای رسیدن به اهداف کسب و کار خود هستند.

جالب نیست ؟ شاید فکر کنید گران باشد و …. اما این شرکت با بیان ویژگی های محصول خود (که کاملا درست است) توانسته است مشتریان را قانع کند که محصولات این شرکت را خریداری کنند.

زمانی که مشتری می‌خواهد با شمای فروشنده صحبت نماید، فروشنده باید ارزش چیزی که می‌خواهد پیشنهاد دهد کامل نشان دهد.

باید با مرور پیچیدگی‌های مرتبط با تصمیم سازی ، گام به گام مشتری را به درک راه‌حل خود ، سوق دهد.

اطلاعات تماس اینجا کارشناسان کارشناس ارشد مشاوره (خانم شیرزاد): ۰۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴

۱۲:۰۰ عادت‌های ما چگونه شکل می‌گیرند و چگونه می‌توان آن‌ها را تغییر داد؟ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

.. را خواهید داشت. دسترسی سریع مشاوران دوره‌های ویدئویی همکاران همکاران سازمانی مقالات معرفی کتاب اخبار اکوسیستم نکسینولب در شبکه های اجتماعی

برداشت صحیح و درست مشتری یک مزیت رقابتی مناسب است. انتظار و درک مشتری از قیمت محصولات و خدمات یک شرکت، اصلی‌ترین منبع احساس مشتری در مورد تراکنش مالی خود است.

Function completed by Parasuraman, Zeithaml and Berry (Leonard L)[thirteen] between 1985 and 1988 offers the basis to the measurement of shopper pleasure having a services by utilizing the hole involving the customer's expectation of efficiency and their perceived working experience of efficiency. This supplies the measurer using a pleasure "hole" that's goal and quantitative in nature.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *